Najpopularniejsze polskie marki kosmetyków

Najpopularniejsze polskie marki kosmetyczne

Obecny rynek produktów kosmetycznych obfituje w wiele różnych marek. Większość z nich stanowią międzynarodowe giganty, wypełniające większość rynku. Przy tak dużej konkurencji rodzime firmy mają utrudnione warunki do utrzymania się i rozwoju. Mimo to istnieją polskie marki kosmetyczne, które potrafią sobie poradzić na tym wymagającym rynku i są konkurencyjne. Dzieje się tak dzięki ich wysokiej jakości i stawianiu na sprawdzone produkty. Posiadają one w swojej ofercie szeroką gamę różnych preparatów, umożliwiających pielęgnację całego ciała. Mogą stanowić wartościową alternatywę dla produktów oferowanych przez zagraniczne, międzynarodowe firmy kosmetyczne. W tym artykule opisane zostaną najpopularniejsze obecnie polskie marki kosmetyczne.

Nacomi

Jest to firma specjalizująca się w produkcji naturalnych kosmetyków do włosów i ciała. Posiadają ofertę skierowaną dla wegan, a także dla osób o cerze wrażliwej. W produkowanych kosmetykach zastosowanie mają, takie naturalne preparaty jak czarne mydło, olejek arganowy czy roślinne ekstrakty.

Ziaja

Jedna z największych polskich marek kosmetyków. Produkuje szereg różnych preparatów, które można kupić w wielu innych krajach. Firma znana jest zwłaszcza z opracowania naturalnego kremu oliwkowego, stosowanego na przesuszoną skórę.

Bielenda

Jest to firma o równie ugruntowanej pozycji na polskim rynku kosmetyków. Producent ten sprzedaje swoje towary w wielu różnych krajach. W swojej ofercie posiada różne kosmetyki do pielęgnacji włosów, ciała i twarzy. Specjalizuje się w produkcji naturalnych preparatów.

Eveline

Firma posiada wiele różnych produktów, służących do pielęgnacji ciała, twarz, włosów, ale także lakiery i odżywki do paznokci. Dostępne są także kosmetyki wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Soraya

Kolejna ze znanych polskich marek kosmetyków. W swojej ofercie firma posiada szeroką ofertę produktów do pielęgnacji twarzy, ciała, a także do wykonywania makijażu.

Bioliq

Jest to innowacyjna marka kosmetyków, służących do pielęgnacji skóry. W swojej ofercie posiadają kremy przeciwzmarszczkowe dla osób w różnym wieku. Są tu także różne kremy, sera i kuracje dla skóry twarzy.

Tołpa

Produkty tej firmy wzbogacone są o ekstrakty z torfu, posiadające szereg mikroelementów i substancji odżywczych dla organizmu. W ofercie dostępne są kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Lirene

Produkty tej marki są popularne w Polsce, jak i za granicą. Jest znana przede wszystkim z linii kremów do pielęgnacji skóry. W ofercie są także naturalne preparaty, stworzone na bazie produktów roślinnych.

OnlyBio

W swojej ofercie firma ta posiada naturalne kosmetyki, produkowane w ekologicznej fabryce i umieszczane w ekologicznych opakowaniach. W sprzedaży dostępne są kremy, płyny micelarne czy żele do mycia.

Paese

Jest to firma o międzynarodowej renomie. Specjalizuje się w produkcji kosmetyków kolorowych, takich jak pudry, podkłady, rozświetlacze i pomadki. Preparaty te dodatkowo wspierają pielęgnację różnych rodzajów skóry.

Nastepny artykuł

Ważne

ZAINTERESUJE CIĘ